درباره ساری پویا

شرکت ساری پویا با قدمتی دیرینه اولین و بزرگترین در صنعت و تولید کننده انواع چیلرهای جذبی در خاورمیانه می باشد

سخن مدیرعامل

برای این منظور ما تلاش خواهیم کرد در جهت حفظ محیط زیست مجدانه گام برداریم و محصولات و خدماتی را ارائه نماییم که در این رابطه پاسخگوی نیاز مبرم کره زمین باشد. این نکته نیز قابل ذکر است که کشورهای بزرگ و رشد یافته قادر نخواهند بود به تنهایی تمام مشکلات زیست محیطی و کاهش فقر و مصیبت جهانی را حل و فصل نمایند، زمانی اینگونه مسائل جهانی قابل حل و منجر به نتیجه خواهد شد که همه مردم جهان در سازمانهای ملی و اقتصادی و اجتماعی مربوط به خودشان در برآوردن اینگونه اهداف جهانی مشارکت داشته باشند.

باور به این مهم همگان از دوست ،همکار، رقیب داخلی و جهانی گرفته تا همه مسئولین سیاسی و اقتصادی کشورهای پیشرفته و در حال رشد و همه مردم دنیا را ملزم خواهد نمود در حمایت از تلاش های شرکت ها و واحد های علمی صنعتیکه به اتکای توانمندی های پیرامونی خود موجب ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی داخلی را فراهم می آورند پشتیبانی نموده و حمایت های لازم را به عمل آورند.

اما در خصوص خودمان ( شرکت ساری پویا ) این انتظار از مهندسین و مسئولین محترم ایرانی چه در بخش خصوصی یا دولتی به طور طبیعی بیشتر است و ما ضمن قدردانی وسپاسگزاری از پشتیبانی همه جانبه آنها و نیز با وقوف به اهمیت این حمایت ها در ماندگاری و رشد و شکوفایی مجموعه ساری پویا از همه مدیران و پرسنل شرکت تلاش می نمایند موجبات خشنودی را برای این عزیزان فراهم آورد ، سابقه بیش از دو دهه این شرکت نمایانگر این خط مشی بوده و خواهد بود  .
به طور معمول اکثر تولید کنندگان یا ارائه دهندگان خدمات در معرفی خود به طور طبیعی از توانمندیهای حرفه ای ، از کیفیت بالای محصولات ، به درستی یا به گزاف مطالب دلنشینی را بیان می نمایند وبقول ما فارسی زبان ها (هیچ فروشنده ای نمی گوید ماست من ترش است) بنابراین امیدوارم از مزه و طعم ماست خود چیزی نگوییم و آن را به مشتریان واگذار نماییم که منصفانه ترین اظهار نظر را خواهند داشت.

اما مایل هستیم در این مقدمه مطالبی را بیان نماییم که شنونده و خواننده تمایز ویژه ما را  به خوبی درک نماید. این امتیاز از این جهت قابل اهمیت است که شرکت ساری پویا توانسته و می تواند به عنوان یک مجموعه فنی و مهندسی کاملا ایرانی با به کارگیری حداکثر توانمندی های داخلی، چه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری در شرایط نامناسب و سخت(در مقایسه با سایر شرکت های نوظهور چینی یا کره ای و...) محصولاتی را به بازار عرضه نماید که از لحاظ کیفیت و قیمت و مهمتر از آن ،خدمات پس از فروش شایسته ای را به مشتریان خود ارائه دهد. قابل ذکر است بیان این موضوع در ضدیت با همکاران یا رقبای خارجی که از آنها نام برده شد نمی باشد بلکه می خواهیم بگوییم ما در رقابتی غیر منصفانه در تلاش سخت و سازنده دارای چنین کارنامه ای می باشیم بنابراین می توان باور داشت که در شرایط مناسب و برابر دارای قابلیت شکوفایی و خلاقیت برتر در همه امور از جمله  کاهش هزینه های تولید،کاهش مصرف انرژی خواهیم بود و گام های فراتری را برداشته، و پاسخگوی بهتری برای نیازهای بازارهای داخلی و خارجی هستیم .

Certificate

IQNET

Cerrtificate

با قدمتی دیرینه اولین و بزرگترین در صنعت و تولید کننده انواع چیلرهای جذبی در خاورمیانه می باشد.
در سال 1368 بعنوان یک شرکت فنی مهندسی و پیمانکاری فعالیت خود را آغاز نمود و از آنجائیکه مدیران این شرکت همیشه درصدد نوآوری و انجام فعالیتهای نوین بوده اند ، بر اساس تجربه و دانشی که در زمینه تاسیسات داشتند تولید بر اساس دانش محوری را برنامه آینده خود قرار دادند و در سال 70 اولین چیلر در ایران توسط این شرکت طراحی و در سال 72 اولین محصول این شرکت تولید و به بازار عرضه گردید. در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل انواع چیلرهای جذبی اعم از یک مرحله ای (Single Effect ) ، دو مرحله ای (Double Effect ) و شعله مستقیم (Direct Fire ) و از ظرفیت 30 الی 1400 تن تبرید می باشد.
با بکارگیری معتبرترین استانداردها در زمینه طراحی ، تامین مواد اولیه و سیستم کنترل و راهبری ، موفق به اخذ گواهینامه  ISO9001:2008 برای محصولات خود در زمینه طراحی ، ساخت و خدمات پس از فروش از شرکت DQS  آلمان شده است.
مفتخر است که در کارنامه سالهای حضور خود در بازار ، تولید و عرضه بیش از 250000 تن برودت را ثبت نموده است و تاکنون در بیش از 1500 پروژه در سرتاسر کشور (حتی در نقاط دورافتاده ) دستگاه های این شرکت در حال بهره برداری  می باشد که برخی از آنها از لحاظ کیفی با معتبرترین برندهای دنیا بطور همزمان در حال کار می باشد و هیچ یک از دستگاههای موجود در پروژه ها تاکنون جایگزین نشده اند که تمامی این موارد برگ زرینی از حضور ساری پویا در این بازار محسوب می گردد.
نه تنها در بازار درون مرزی نامی شناخته شده و معتبر محسوب می گردد بلکه پا فراتر از مرزها نهاده و در بازارهای برون مرزی نیز صاحب نام می باشد و تجهیز هتل طلایی کابل تنها مصداقی کوچک از این مضمون می باشد.
از سه بخش عمده تشکیل شده است :
بخش فنی
شرکت ساری پویا با حضور متخصصین و افراد تحصیل کرده، که در زمینه های مرتبط مشغول به فعالیت می باشند و اهم فعالیت این گروه، طراحی دستگاه ها ، خلق ایده های نو بر اساس نیاز روز بازار و یا حتی نیاز هر منطقه، و به حداقل رساندن مشکلات احتمالی دستگاه ها و همچنین ارائه مشاوره به مشتریان می باشد.
شرکت ساری پویا با مساحتی بالغ بر 15000 مترمربع و 7000 متر سوله و کارگاه های تولید، وبا بکارگیری دستگاهها و تکنولوژی های روز دنیا و بیش از 200 نفر پرسنل کاملاً متخصص و آموزش دیده، تنها کارخانه ای است که در آن نه تنها کنترل کیفیت دستگاه های تولید شده به دقت انجام می شود، بلکه تضمین کیفیت تولیدات نیز وجود دارد.

بخش خدمات پس از فروش
شرکت ساری پویا که در حقیقت پشتوانه و حامی تلاش تمام واحدهای مذکور می باشد، با دانش و تخصص بروز خود، تمام همت خود را در جهت ارائه سریع و مناسب خدمات به مشتریان در سرتاسر کشور بکار می گیرد و این مهر تائیدی بر مدیریت مشتری مدارانه این سازمان و اهمیت کیفیت و ضمانت محصولات می باشد.

بخش فروش
همگام با دانش روز و آخرین متدهای دنیای تاسیسات  و همچنین نیاز روز بازار، محصولات خود را تولید و به بازار عرضه می دارد و مهمترین هدف این شرکت جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات مناسب و تخصصی می باشد.

به امید ساختن فردایی بهتر و رسیدن به جایگاهی که لیاقت هر آریایی است.
© 2021 Saripuya. All Rights Reserved.